اخبار سایت

بدینوسیله برنامه های روز برگزاری همایش و زمانبندی دقیق در پیوست ذیل اطلاع داده می شود.

برنامه برگزاری همایش

لیست مقالات شفاهی

1399/04/11 بیشتر بدانید ...


احتراماً از حضور پژوهشگران محترمی که مقاله آنها در کنفرانس، مورد پذیرش جهت ارائه به صورت شفاهی یا پوستری قرار گرفته است، دعوت می‌شود که به منظور حفظ وحدت رویه و تسهیل در ارائه مقالات از دستورالعمل پیوست استفاده نمایند. لازم به ذکر است برای ارایه در فضای مجازی همایش فرمت PDF امکان اشتراک گذاری دارد.

فرمت ارایه شفاهی مقالات 

فرمت ارایه شفاهی مقالات (PDF)

1399/04/11 بیشتر بدانید ...


با عنایت به تصمیم شورای سیاستگذاری اولین همایش ملی مسکن پایدار در تاریخ ۱۹ تیرماه ۱۳۹۹ بصورت مجازی و از طریق لینک زیر برگزار خواهد گردید.

http://ocwvc.unreal.iust.ac.ir/rv44acr4n0f5/

لازم با ذکر است برای ورود به فضاى همایش می بایست نام و نام خانوادگی خود را به صورت فینگیلیش (Name Family) وارد نماييد.

 

نرم افزارهای ضروری جهت ورود به همایش

در نوار بالای صفحه اصلی سایت ocw.iust.ac.ir  می‌توانید نرم افزارهای مورد نیاز برای اجرای همایش مجازی را دریافت نمایید. فایرفاکس 32 بیتی و نرم افزار فلش پلیر و adobe connect را از این قسمت دانلود کرده و نصب نمایید. ترجیجا از کامپیوتر و لبتاب شخصی استفاده کنید. نرم افزار adobe connect برای گوشی های تلفن همراه هم برای افرادی که از تلفن همراه استفاده می کنند وجود دارد. ولی پیشنهاد نمی شود چون امکانات نسخه ویندوز این نرم افزار به مراتب بهتر از نسخه اندروید و ios می باشد.

1- دانلود Adobe Flash Player 32.00.387 - دانلود فلش پلیر

 

2- فایرفاکس 32 بیتی

https://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/#product-desktop-release

 

3- adobe connect

پلاگین کلاس مجازی

 

1399/04/11 بیشتر بدانید ...


به اطلاع می رساند با توجه به استقبال و درخواست گسترده دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرانقدر، آخرین مهلت ارسال مقالات ۱۰ تیرماه ۱۳۹۹ می باشد.

بیشتر بدانید ...


با عنایت به تصمیم شورای سیاستگذاری همایش ملی مسکن پایدار با حضور آقایان دکتر مصطفی بهزادفر، دکتر سیدعباس یزدانفر، دکتر سیدباقر حسینی، دکتر مهدی خاک زند و دکتر مصطفی علی بیکی، و استقبال و درخواست گسترده دانشجویان، اساتید و پژوهشگران گرانقدر جهت زمان کافی برای ارسال مقالات پژوهشی در کنفرانس، تاریخ برگزاری همایش به 19 تیرماه 1399 و مهلت ارسال مقالات تا 20 خردادماه 1399 تمدید گردید. از اینرو، پژوهشگرانی که مقاله آنها مورد پذیرش کمیته علمی و هیات داوران قرار گرفته و نیاز به گواهی پیش از موعد برگزاری همایش دارند، می توانند از طریق ایمیل کنفرانس درخواست خود مبنی بر گواهی پذیرش را ارسال نمایند. لازم به ذکر است این تاریخ قطعی و امکان تمدید مجدد وجود ندارد، و همچنین باتوجه به محدودیت ظرفیت الویت با پژوهشگرانی می باشد که زودتر اقدام به ثبت نام نموده اند.

 

بیشتر بدانید ...


    1. مسابقه ایده، پایان نامه و مقاله برتر
    2. با حضور مسئولین، اساتید و معماران برجسته بین المللی
    3. امکان تعامل و گفتگو شرکت فعالان بخش معماری، شهرسازی، عمران، محیط زیست و میان ­رشته­ ایی معماری شامل دانشگاهيان، صاحب نظران، سياستگزاران و مديران، دانشجویان، سازمان ­هاي ذي­ربط و علاقه ­مند، مهندسين مشاور، پیمانکاران و متخصصان
    4. ثبت کنفرانس در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC و نمایه کلیه مقالات در آن
    5. اختصاص کد COI به تمامی مقالات و نمایه و انتشار آن­ها در سیویلیکا

 

 

 

 

سخنرانان کلیدی:

Dr 022

دکتر علی غفاری

استاد بازنشسته دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه شهید بهشتی

 

 

446737752_156081

دکتر حامد مظاهریان

معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، دانشیار دانشکده معماری پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران

 

 untitled

دکتر سید عباس یزدانفر

دانشیار دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران

 

 

سخنرانان و مهمانان ویژه:

Picture1

دکتر مهمت امین آکدوگان

سرپرست دفتر برنامه اسکان بشر
سازمان ملل متحد در ایران

 

1398/08/17 بیشتر بدانید ...


دبیرخانه سلسله همایش های مسکن پایدا توصیه می‌نماید پژوهشگران قبل از ارسال مقالات و ثبت نام در کنفرانس نکات اشاره شده را با دقت مطالعه و رعایت نمایند.

1398/08/15 بیشتر بدانید ...


سالم بودن یکی از بنیادی ترین نیازهای انسان و اساس پیشرفت و تمدن بشر است.

سلامت جوامع از سالم بودن تک تک خانواده ها و اعضای آن ایجاد می شود و مسکن محلی است که خانواده بیشترین وقت خود را در آن می گذراند و شرایط مسکن می تواند بر سلامت افراد تاثیر مثبت یا منفی بگذارد. لزوم بحث پیشگیری از بیماری در حوزه سلامت و بهداشت و مد نظر قرار دادن مسکن سالم به نوعی وسیله ای برای پیشگیری از بروز بیماری های مختلف است.

1398/08/15 بیشتر بدانید ...


به اطلاع کلیه پژوهشگران می رساند که پورتال "نخستین همایش ملی مسکن پایدار" راه اندازی گردید. پژوهشگران محترم می توانند از طریق سامانه کاربران ضمن ثبت نام نسبت به ارسال اصل مقاله اقدام و همچنین پیگیر فعالیت های جاری همایش نیز باشند.

1398/08/07 بیشتر بدانید ...