نکاتی در مورد ثبت نام و ارسال مقاله
1398/08/15

همانطور که مستحضرید این کنفرانس جزء کنفرانس های معتبر با حمایت و ثبت در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC محسوب می شود. با توجه به بهبود عملکرد سامانه کنفرانس و به منظور تکریم به پژوهشگران و شرکت کنندگان، ابتدا توصیه می شود قبل از ثبت نام و ارسال مقاله موارد ذسل را در نظر بگیرد.

1- تمامی مقالات فارسی که قصد نمایه سازی در پایگاه های بین المللی را دارند، می بایست دارای چکیده انگلیسی مطابق "English Format SUSH " باشند.

2- جهت ارسال بیش از یک مقاله نیاز به ثبت نام مجدد نمی‌باشد لذا پژوهشگران در همان پنل کاربری خود می­‌توانند سایر مقالات را ارسال نمایند.

3- در هنگام آماده سازی مقاله جهت ثبت در سامانه، به منوی "راهنمای ثبت نام و ارسال مقاله" مراجعه فرمایید و فرمت نگارش مقالات را دانلود نمایید.

4- در هنگام ثبت مقاله عنوان کامل آن را به همراه نام و نام خانوادگی سایر نویسندگان حتما قید نمایید. گواهی صادر شده برای مقاله بر طبق همین اطلاعات ثبت شده توسط شما در پنل کاربری صادر می‌گردد. توصیه می‌شود ترتیب اسامی قبل از ارایه مقاله با توافق افراد رعایت شده باشد. همچنین می‌بایست ترتیب اسامی در مقاله و در بخش ثبت نام مشابه باشد. پس از وارد کردن اسامی و ثبت آن، هیچ گونه تغییر در اسامی یا ترتیب آن‌ها امکان پذیر نخواهد بود.

5- احتراما به اطلاع نویسندگان محترم مقالات می‌رسانیم پس از ثبت‌نام در سامانه کنفرانس ایمیل تایید حاوی نام کاربری و رمز عبور برایتان ارسال خواهد شد ( لطفا بخش   spam  ایمیل خود را  نیز چک نمایید).

برای اطلاعات بیشتر به منو "ثبت نام و ارسال مقاله" مراجعه فرمایید.